Salva Kindlustus internetist:
home
Kodukindlustus
Liikluskindlustus
flight
Reisikindlustus
+
Kaskokindlustus

 » Salva reisikindlustus

flight

 Reisikindlustus on vajalik nii puhkuse- kui ärireisile minejale


Pakume koostöös Salva Kindlustusega reisikindlustust. Mugavas e-keskkonnas saab arvutada Salva Kindlustuse poolt pakutava reisikindlustuse hinda ning sõlmida kohe ka kindlustuslepingu. Hinna arvutamine, lepingu sõlmimine, kindlustuse eest tasumine ning poliisi väljatrükk võtavad aega vaid mõne hetke.Milleks on tarvis reisikindlustust?

Reisikindlustus säästab õnnetuste ja viperuste korral ootamatutest väljaminekutest ning tagab muretu puhkuse- või ärireisi. Tervisekindlustus katab haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud ravimite maksumusest kuni koju tagasipöördumisega seotud väljaminekuteni. Lisaks saab valida kindlustuskaitse ka paljude muude ebameeldivate ootamatuste vastu nagu reisi ärajäämine, lennule hilinemine, pagasi kadumine või lennufirma pankrotiga kaasnevad kulud.

Miks valida Salva reisikindlustus?

Tervisekindlustus lähtuvalt vajadusest

Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 150 000 euro suuruse katte, mis katab kiirabi-, haigla- ja ravikulud, ravimite maksumuse, samuti haige kodumaale tagasitoimetamise ning saatja majutus- ja elamiskulud.
Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, ka erahaiglasse.

Paindlikud reisitõrke tingimused

Salva hüvitab reisi ärajäämisest, katkemisest ning reisile või transiitlennule hilinemisest tingitud lisakulud. Reisi alguspunkt ei pea olema Eestis ning poliisi on võimalik vormistada ka üksnes lennupäevadeks.

Lisariskide kaitse lai valik

Sõltuvalt reisi sihtkohast ja eripärast saab reisitõrke juurde osta erinevaid lisariske. Näiteks transpordiettevõtte streigist või pankrotist tingitud kahjud, samuti looduskatastroofist (näiteks maavärin, vulkaanipurse, orkaan, üleujutus vms) põhjustatud kahjud.

Mida teha reisil haigestumise korral?

Esimese asjana tuleb kohe välja uurida lähim ja sobivaim raviasutus, Salva aktsepteerib lisaks riiklikele raviasutustele ka erahaiglaid. Kui see mingil põhjusel ebaõnnestub, on mõistlik ühendust võtta kindlustusseltsi esindajaga. Kindlustuspoliisil on kirjas meditsiinikoordinaatori telefoninumber, kuhu olenemata asukohast võib probleemide korral helistada.

Raviarved või muud tekkinud kulud, on kõige lihtsam võimalusel tasuda ise. Eestisse tagasi tulles tuleb täita kahjuavaldus ning kindlustus kompenseerib makstud summad. Reisikindlustuse kahjude käsitlemine on Salvas kiire ja mugav ning see ei võta aega rohkem kui 15 päeva.Keeletoimetamisteenus
Veatud tekstid ilma vaevata.
Lihtne ja soodne tellida!
Koosta arveid. Tasuta.
Registreeruda pole vaja.
Lihtne.
Kõik rasedusest!
Sinu raseduskalender.


Metrix.station