Salva Kindlustus internetist:
home
Kodukindlustus
Liikluskindlustus
flight
Reisikindlustus
+
Kaskokindlustus

 » Autoliisingu kalkulaator

Lähteandmed


Lepingu liik 
help

Käibemaksumäär
Auto hind käibemaksuga
Auto hind käibemaksuta

Liisingutingimused


Esimene sissemakse 
help
%
 EUR
Jääkväärtus 
help
%
 EUR
Periood
kuud
Aastane intressimäär
%

Tulemus
Kapitalirent

Liisingu liik, mille puhul jagatakse sõiduki maksumus ning intress võrdseteks osamakseteks, mida tasute kokkulepitud perioodi jooksul. Pärast viimase osamakse tasumist saate sõiduki omanikuks.

NB! Käibemaksuseaduse (RTI, 17.04.2007, 30, 186) kohaselt kuulub kauba/teenuse käibemaks täies ulatuses tasumisele koheselt pärast kauba ostjale lähetamist, kättesaadavaks tegemist, teenuse osutamist või kauba/teenuse eest osalise või täieliku makse laekumist. Seega tuleb ettevõttel lisaks esimesele sissemaksele koheselt tasuda kogu käibemaks vara maksumuselt.

Kasutusrent

Liisingu liik, mis annab võimaluse kasutada sõidukit kokkulepitud perioodi jooksul. Liisinguperioodi lõppedes on võimalik sõiduk ka välja osta.

Esimene sissemakse

Uue auto esimeseks sissemakseks on reeglina min. 10% auto hinnast. Kasutatud autodel peab esimene sissemakse olema suurem. Mida suurem on esimene sissemakse, seda väiksemaks kujunevad kuumakse ning intressikulud.

Jääkväärtus

Mida kõrgem jääkväärtus, seda väiksemad on kuumaksed, kuid seda kõrgemad on intressikulud. Maksimaalne liisingfirma poolt lubatud jääkväärtus sõltub liisinguperioodi pikkusest. Näiteks 3-aastase perioodi korral ei tohiks jääkväärtus ületada 45%, 5-aastase perioodi korral 30% jne.Raamatupidamisteenus al. 50 €/kuus
Korrektne ning usaldusväärne.
Personaalne lähenemine, parim teenindus.
www.firmahaldus.ee
Keeletoimetamisteenus
Veatud tekstid ilma vaevata.
Lihtne ja soodne tellida!
Koosta arveid. Tasuta.
Registreeruda pole vaja.
Lihtne.


Metrix.station