Salva Kindlustus internetist:
home
Kodukindlustus
Liikluskindlustus
flight
Reisikindlustus
+
Kaskokindlustus

 » Salva kaskokindlustus

+

 Mugav Salva kaskokindlustuse poliis internetist!


Pakume koostöös Salva Kindlustusega kaskokindlustust. Mugavas internetikeskkonnas saab arvutada Salva Kindlustuse poolt pakutava kaskokindlustuse hinda ning sõlmida kohe ka kuni viie-aastase kindlustusperioodiga poliis.Mis on kaskokindlustus?

Kaskokindlustus aitab avarii või muude õnnetuste korral kiiresti taastada tavapärase elurütmi ning säästab kulukatest väljaminekutest.
Kindlustus katab sagedamini esinevad kahjud, mis sõidukiga juhtuda võivad, alates klaasikahjust kuni tormi või vargusega seotud juhtumiteni. Kaskokindlustus hüvitab kulud ka siis, kui süüdlaseks olete Teie ise või süüdlast pole võimalik tuvastada.

Miks valida Salva kaskokindlustus?

Kaitse erinevate sõidukikahjude korral.
Lisaks liiklusavariile, teelt väljasõidule või loomaga kokkupõrkele, hüvitatakse ka tormi, tulekahju või vargusega seotud kulud. Samuti korvab kindlustus auto turuväärtuse, kui sõiduk on varastatud või hävinenud.

Tasuta lisakaitse uutele autodele.
Uutele sõidukitele on lisamakseta kindlustuskaitse, mis tagab auto varguse või täieliku hävinemise korral selle esmamüügihinna hüvitamise.

Kehtivus väga paljudes riikides.
Salva kaskokindlustus kehtib Rohelise Kaardi riikides, sh Ukraina, Valgevene ja Türgi territooriumil.

Poliisi võib sõlmida kuni 5 aastaks.
Mitmeaastane poliis tagab katkematu kindlustuskaitse ja soodsama makse, lepingu võib vajadusel lõpetada ka enne kindlustusperioodi lõppemist.

Kuidas hüvitatakse kahju?

Kui sõidukiga on juhtunud õnnetus, tuleb koheselt võtta tarvitusele abinõud kahju suurenemise vältimiseks ja üldise ohutuse tagamiseks ning esimesel võimalusel teavitada Salvat. Pärast kahju suuruse välja selgitamist teeb kahjukäsitleja otsuse kas kahjustunud sõiduk või selle osa taastatakse, asendatakse või makstakse välja rahaline hüvitis.Keeletoimetamisteenus
Veatud tekstid ilma vaevata.
Lihtne ja soodne tellida!
Koosta arveid. Tasuta.
Registreeruda pole vaja.
Lihtne.
Kõik rasedusest!
Sinu raseduskalender.


Metrix.station