Salva Kindlustus internetist:
home
Kodukindlustus
Liikluskindlustus
flight
Reisikindlustus
+
Kaskokindlustus

 » Salva liikluskindlustus

  Liikluskindlustuse poliisi ostmine internetist on lihtne ja mugav!!


Pakume koostöös Salva Kindlustusega liikluskindlustust. Mugavas internetikeskkonnas saab arvutada Salva Kindlustuse poolt pakutava liikluskindlustuse hinda ning sõlmida kohe ka kindlustuslepingu. Poliisiga kaasa TASUTA Salva Autoabi! Liikluskindlustus on kohustuslik kõigile teeliikluses osalevatele mootorsõidukitele.Mis on liikluskindlustus?

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustusliik, mille alusel hüvitatakse kannatanule liiklusõnnetuse põhjustaja tekitatud kahjud. Kahju võib olla erineva suuruse ning iseloomuga, alates klassikalisest plekimõlkimisest kuni inimese tervisele tekitatud kahjuni. Liikluskindlustuse poliis tuleb sõlmida kõikidele sõidukitele, mis on registreeritud Eesti liiklusregistris.

Miks valida Salva liikluskindlustus?

Liikluskindlustuse poliisiga kaasneb tasuta Salva Autoabi teenus liiklusõnnetuse korral.

Salva Autoabi pakub ööpäevaringset nõustamisteenust ning liiklusõnnetuse fikseerimise, vormistamise ja asjaajamise teenust sündmuskohal.
Salva Autoabi telefon 684 4444 töötab ööpäevaringselt.

Koos liikluskindlustusega on võimalik soetada õnnetusjuhtumikindlustus liiklusõnnetuse põhjustanud sõidukijuhile.

Õnnetuse põhjustanud juhi kahjusid kohustuslik liikluskindlustus ei kata. Ainsa Eesti kindlustusseltsina pakub Salva võimalust sõlmida koos liikluskindlustusega ka õnnetusjuhtumikindlustus liiklusõnnetuse põhjustanud sõidukijuhile. Kahjujuhtumi korral maksab Salva liiklusõnnetuse põhjustanud juhile või tema lähedastele ühekordset püsiva puude või surmajuhtumihüvitist. Õnnetusjuhtumikindlustuse lisamine liikluskindlustuse poliisile maksab vaid 5 eurot!

Kuidas hüvitatakse kahju?

Liikluskahju võib koosneda isikukahjust ja varakahjust. Isikukahju hüvitatakse kuni 5,6 miljoni euroni ning varakahju 1,2 miljoni euroni. Liiklusõnnetuses on kaks osapoolt - süüdlane ja kannatanu. Süüdlase kindlustusselts hüvitab liiklusõnnetuses kannatanule tekkinud kahju. Liiklusõnnetuse põhjustajale ega liiklusõnnetuse põhjustanud sõiduki omanikule varakahju ei hüvitata. Küll hüvitatakse liiklusõnnetuse põhjustajat ravinud raviasutusele tekkinud ravikulud.Keeletoimetamisteenus
Veatud tekstid ilma vaevata.
Lihtne ja soodne tellida!
Koosta arveid. Tasuta.
Registreeruda pole vaja.
Lihtne.
Kõik rasedusest!
Sinu raseduskalender.


Metrix.station